כניסה מיוחדת לבר מצווה ובת מצווה

תוכן עניינים

השאירו פרטים

האירוע שלך מתחיל עם כניסה מיוחדת לבר מצווה ובת מצווה, ומאותו רגע הוא עוד יותר מתרומם

כניסה מיוחדת לבר מצווה ובת מצווה הם מרגעי השיא של האירוע, הרגע שבו הנער או הנערה חתני השמחה  "דופקים כניסה" לקול תשואות ושמחת החברים ובני המשפחה, הרגע שבו הם, בעלי החגיגה, נתקלים לראשונה באורחים שבאו לחגוג איתם. ומשם… האירוע מתחיל, וממשיך לכבוש שיאים. 

מועדון סקופסטאר, אירוע חגיגי, כניסה מיוחדת לבר מצווה ובת מצווה
מועדון סקופסטאר, אירוע חגיגי, כניסה מיוחדת לבר מצווה ובת מצווה

כניסה לבת מצווה מיוחדת או כניסה לבר מצווה, זה החלק הכי חשוב באירוע, כי איך שהוא מתחיל ככה החגיגה תמשיך! 

כניסה לבת מצווה מיוחדת, או לבר מצווה, היא כניסה קצת שונה ממה שאנחנו מכירים.

בעצם, כל יום אנחנו נכנסים למקומות שונים: לעבודה, ללימודים, לחוגים, לסופר, לבית, ועוד. הפעם זאת כניסה אחרת, כניסה לערב הכי מרגש, שמלווה את החוגגת או החוגג ברגשות עזים שמתערבבים ביחד וחזק – התרגשות, אושר, לחץ, דאגה, חשש, סקרנות. הרבה מאוד רגשות שנובעות ממחשבות ומשאלות שלא מפסיקות לעלות ברגעים לפני שהאירוע מתחיל רשמית, עם כניסת בעל או בעלת השמחה.  

למה אנחנו קוראים לזה כניסה לבת מצווה מיוחדת, או כניסה לבר מצווה שהיא אחרת? כי אז שנייה אחרי הכניסה הכל משתנה ומתהפך לאושר, שמחה והמון כיף. הרבה אהבה והערצה מהחברים.

החוגגת או החוגג מגיעים למקום האירוע עם המשפחה הקרובה שעה לפני הכניסה המרגשת. בשעה הזאת הם נהנים מצילומים, ומתחילים להתארגן לכניסה המיוחדת שבה בחרו לצורך הכניסה שלהם – יש לנו כמה הצעות לכניסות ונדבר עליהן מיד בהמשך. 

למה חשוב שתהיה כניסה מיוחדת לבר מצווה או לבת מצווה? לא סתם אומרים שאיך שמתחיל האירוע, ככה הכל ממשיך, ולכן הכניסה היא מאוד חשובה. היא בעצם יריית הפתיחה לתחילת המסיבה. וכדי שהכל יהיה מושלם, הצוות במועדון דואג לקבל את הילדים שבאו לחגוג עם חתן או כלת השמחה, בר או בת המצווה, לסדר אותם, ולהכין אותם לכניסה של הילד או הילדה החוגגים. 

במהלך הכניסה כולם מתרגשים. מוציאים טלפונים, בהיכון לצלם את הנערה או הנער שחוגגים בת/ בר מצווה, ומצפים לכניסה. כמה שהכניסה יותר מלהיבה, יותר צבעונית, יותר רועשת, כך היא מהווה "הרמה" לאירוע עצמו.

סקופסטאר נהנים ומבלים באירוע, כולל כניסה מיוחדת לבר מצווה ובת מצווה
סקופסטאר נהנים ומבלים באירוע, כולל כניסה מיוחדת לבר מצווה ובת מצווה

 

כניסה לבת מצווה מיוחדת או בר מצווה משדרגת כל אירוע. 

בואו לחגוג אצלנו במועדון. אנחנו נחווה יחד איתך בהתרגשות את הכניסה של הילד או הילדה שלך ונהפוך את האירוע שלכם למושלם.

זה לא משנה אם זה בר מצווה או בת מצווה. אצלנו גם בנים וגם בנות נכנסים לאירוע שלהם בהרבה כיף, ואותו כיף ממשיך וזולג למשך כל האירוע. כי בינינו? כניסה לבת מצווה מיוחדת או כניסה לבר מצווה מיוחדת עושה את כל ההבדל 🙂

מועדון סקופסטאר מציע אירוע בלתי נשכח כולל כניסה מיוחדת לבר מצווה ובת מצווה
מועדון סקופסטאר מציע אירוע בלתי נשכח כולל כניסה מיוחדת לבר מצווה ובת מצווה

סקופסטאר, מועדון בראשון לציון לחגוג בו אירועים שמחים. אנחנו כאן לתת שירות לאירוע שכולו הנאה. חוגגים בקרוב? רוצים לשמוע על כניסה מיוחדת לבר מצווה או כניסה לבת מצווה מיוחדת שאנחנו מציעים? חייגו: 054-4379497.

 

יש לנו שתי כניסות מיוחדות לבת מצווה וכניסה לבר מצווה מותאמת עבור ילד החגיגה

כניסות מיוחדות לבת מצווה  או כניסה מיוחדת לבר מצווה תקבלו אצלנו במועדון סקופסטאר. 

נדבר כעת על הכניסות לבת מצווה. ניתן לבחור במועדון שלנו שתי כניסות מיוחדות לבת מצווה – לב מתפוצץ או שטיח אדום עם לפידי אש וזיקוקים (וכמובן ניתן גם לחשוב על כניסות אחרות ויצירתיות… אנחנו נשמח לבנות את זה איתכם ואיתכן). 

 

כניסות מיוחדות לבת מצווה:

כניסה מיוחדת לבת מצווה של לב מתפוצץ – זהו לב ענק שהחוגגת נכנסת לתוכו לפני שהמוזמנים שלה מגיעים. אחרי שכולם מגיעים ומסתדרים היא יוצאת מתוכו לאמצע הרחבה המוארת והצבעונית שלנו.

היחודייות בכניסה מתוך לב הוא שהחוגגת לא רואה לפני כן מי הגיע. היא נמצאת בפנים בתוך הלב, מלאה בסקרנות ומחכה לשנייה הזאת שהיא יוצאת ומתחילה החגיגה שלה. ועד לרגע הזה היא חושבת בינה לבין עצמה, תוהה מי הגע, איזה חברים הגיעו, אילו חברות באו. מי תיכף יקפוץ וירקוד איתה בשמחה הגדולה שלה. איך הם יגיבו כשיראו אותה עם הבגד היפה שלה. איך ימשיך האירוע. 

הכניסה עם הלב האדום שבתוכו מסתתרת הילדה בעצם מסמלת את כל הטקס שטומן בתוכו גם סקרנות, גם הפתעה, וגם את האהבה של הילדה לסביבה ושל הסביבה אליה. 

כניסה מיוחדת לבת המצווה של שטיח אדום – החוגגת בת המצווה יוצאת אל הרחבה ואל כל המוזמנים כאשר היא צועדת על שטיח אדום. לצידה מלוות אותה שתי מפעילות שמחזיקות זיקוקים, ומהתקרה יורדים לפידי אש.

זו כניסה שגורמת לילדה להרגיש נסיכה או אפילו מלכה אמיתית, וזו מהות האירוע, שכל תשומת הלב וכל היחס ופנו לחוגגת שלנו. היום שחיכית וציפית לו כל כך הרבה זמן הגיע, ואת מרגישה עד כמה זה היום שהוא כולו שלך!

 

ילדים חוגגים במועדון סקופסטאר ראשון לציון, כניסה מיוחדת לבר מצווה ובת מצווה
ילדים חוגגים במועדון סקופסטאר ראשון לציון, כניסה מיוחדת לבר מצווה ובת מצווה

 

כניסה מיוחדת לבר מצווה:

כאן המקום שבו היצירתיות שלנו באה לידי ביטוי. לא תמיד הנער שחוגג בר מצווה רוצה כניסה מיוחדת. לפעמים הוא בוחר להיות באולם ולקבל את האורחים ללא הטקס המיוחד הזה. 

יחד עם זאת, אם הוא יבחר להיכנס בכניסה מיוחדת אנחנו נבחר כניסה שתתאים לו ולאופיו. כניסה מאוד פופולארית לבר מצווה היא כזאת שבה הנער שחוגג מחכה בחדר מאחורי הקלעים, ואז כשמגיע רגע הכניסה הוא נכנס בליווי שיר שבחר. הכניסה מיוחדת, כי הוא זוכה לתרועות שמחות של החוגגים שרואים אותו לראשונה, וגם הוא רואה אותם לראשונה, את כל החברים והקרובים שהגיעו לחגוג איתו. זה רגע שמח שלאחריו ממשיך האירוע באנרגיה של שמחה גדולה. 


יש לנו חוגגים שמשדרגים אפילו עוד יותר ולא מסתפקים רק בלבחור כניסות מיוחדות לבת מצווה או כניסה מיוחדת לבר מצווה

יש תוספות לכניסות המיוחדות של הילדים או הילדות שחוגגים בר מצווה, והן קורות אחרי הכניסה. בין התוספות:

 • שיר שהילדה הקליטה מראש ומציגה אותו מול הקהל, וכנ"ל שיר שהילד בר המצווה הקליט ומבצע
 • ריקוד שהילדה החוגגת חיברה עם החברות, ועכשיו הן מציגות את המופע לחוגגים
 • נער שנכנס בהפגנת מופע כשרון שלו – ריקוד, קסמים, ספורט
 • ועוד… 

דברו איתנו וקבלו עוד הפתעות שמתלוות לכל השואו של כניסות מיוחדות לבת מצווה.

 

ככה נראית חגיגת בר מצווה אצלנו בסקופסטאר:אז למה אתם מחכים? יש לכם אירוע בקרוב של הילד או הילדה? בר מצווה או בת מצווה? אנחנו נדאג שהכניסה של הילדה או הילד שלכם לבר או בת מצווה תהיה הכי מרגשת שיכולה להיות וכך גם האירוע עצמו.

 

054-437-9497 צרו קשר היום!

בואו לחגוג איתנו ותיהנו כי אצלנו בסקופסטאר כניסות מיוחדות לבת מצווה ובר מצווה הן חלק מהחבילה. 

 

כניסה לבר מצווה מיוחדת זאת התחלה של אירוע שמלא באטרקציות מגוונות

כניסה לבר מצווה מיוחדת או בת מצווה היא המפתח שיפתח את האירוע עם המון אפקטים מדהימים, תאורה צבעונית וחדשה, לייזרים מיוחדים ומכונת עשן. כל זה כשהילדים מאופרים בצבעים זוהרים למסיבת הפול מון על רחבת הריקודים בעלת המראה התלת מימדי, שמקרינה עומק ומחליפה צבעים.

אצלנו כולם נהנים לרקוד ולכן נפעיל את הילדים בהפעלת ג'אסט דאנס, וכך גם מי שחושב שהוא לא יודע לרקוד נסחף להנאה הגדולה ומשתתף.

 • לצד הכיף ברחבת הריקודים ניתן להגיע למתחם השור הזועם וליהנות מרכיבה על השור. 
 • יש לנו עמדת טיקטוק מעוצבת ששם הילדים החוגגים ישמחו להתאסף, לרקוד ולהצטלם בשלל פוזות.
 • צלם ילווה את האירוע ויצלם את הילדים לתמונות מגנטים עם מיתוג האירוע (שם החוגג ותאריך חגיגה) שיישארו למזכרת הרבה אחרי החגיגה. 
 • זה מבטיח שיהיו מזכרות מאותה כניסה לבר מצווה מיוחדת או בת מצווה.
 • ועוד ועוד.

 

נדאג במהלך כל האירוע להזכיר לכם את מה שאנחנו חושבים תמיד – כניסה לבר מצווה מיוחדת או בת מצווה היא התחלה של אירוע של פעם בחיים כי זה מה שחשוב באמת!

השור הזועם ועוד אטרקציות במועדון סקופסטאר, כולל כניסה מיוחדת לבר מצווה וכל אירוע

 

לצד כניסה מיוחדת לבר מצווה יש לנו כאמור שלל אטרקציות לחגיגה הכי כיפית ושמחה. עליהן נספר במאמר הבא.

כניסה לבר מצווה מיוחדת או לבת מצווה זאת בעצם התחלה של המסיבה, אז פשוט בואו לסגור אצלנו אירוע בלתי נשכח. 

 

בת מצווה או בר מצווה רעיונות לכניסה – הסיפור של יעל

למי שחוגגים בת מצווה או בר מצווה, רעיונות לכניסה הם חלק מהעסק לפעמים. 

מלבד הכניסות הרגילות אנחנו תמיד מוכנים לחשוב יחד עם הילדים שחוגגים אירוע אצלנו על כניסה מיוחדת לבר מצווה או לבת מצווה, שהם רוצים בה. 

יעל חגגה אצלנו בסקופסטאר אירוע בת מצווה יפה ומרהיב. היא ילדה מיוחדת, שיודעת בדיוק מה היא אוהבת ומה היא רוצה. היא אוהבת את נועה קירל – וכמו הזמרת האהובה עליה היא אוהבת גם לרקוד וגם לשיר. והיא ביקשה לעשות כניסה בלתי נשכחת בסגנון של הזמרת, וכך היה. 

היא לא רצתה לצאת מתוך לב ענק ולא רצתה כניסה על שטיח אדום וזיקוקים. 

היא רצתה שכל האורחים יחכו לה באולם, ואז היא תדפוק את הכניסה המיוחדת שלה – עם השיר יוניקורן והריקוד המיוחד המתלווה אליו, של נועה קירל כמובן. 

והכול היה הפתעה, לאף אחד מהאורחים לא היה מושג מכך, גם החברות הכי קרובות של יעל לא ידעו מזה, ואפילו לא האחים שלה! היחידים שידעו הם ההורים שלה, וכמובן אנחנו, צוות המועדון. 

כי בינינו? כשחוגגים בת מצווה או בר מצווה, רעיונות לכניסה הם בדרך כלל רגילים, ופה היה משהו מיוחד שאף אחד לא ציפה לו. 

ביום האירוע האורחים של יעל הגיעו למועדון. והיא עצמה חיכתה לכולם בחדר סגור יחד עם הצוות שלנו. ההורים שלה ובני משפחתה היו בחוץ וקיבלו את האורחים, ולאחר שכל האורחים הגיעו, זה היה האות להתחיל בחגיגה ובכניסה המרשימה. 

הדיג'יי הכריז שכולם מוזמנים להתאסף סביב הרחבה ולחכות לכניסה של יעל. 

רחבת תלת מימד מיוחדת, מועדון סקופסטאר, אידיאלי עבור כניסה מיוחדת לבר מצווה ובת מצווה

האורות באולם הוחשכו, ואז היה שקט ולאחר מכן החל להתנגן השיר יוניקורן האהוב עליה. שניות לאחר מכן הגיחה יעל למרכז הרחבה, לבושה בבגדים דומים לבגדי האירוויזיון של נועה קירל, והעלתה מופע מחשמל של השיר. שרה ורקדה יוניקורן. בקטע שבו נועה קירל שואלת "רוצים לראות אותי רוקדת?", שאלה גם יעל את השאלה. הקהל באולם קרא בקול "כן", ואז רקדה עם הכוריאוגרפיה של קירל. הקהל מחא כפיים ונהנה מהמופע. 

ואז החל אירוע הבת מצווה, מאירוע שהחל בשיא כל כך גדול זה רק המשיך והתרומם. כי זה מה שקורה אחרי כניסה מיוחדת לבר מצווה (או בת מצווה), הקהל היה באקסטזה לראות אותה במופע. מיד לאחריו כולם התאספו סביבה וחיבקו אותה. ואז החלה המסיבה – ריקודים, הפתעות, הפעלות, וכל מה שעושה כרגיל ותמיד את האירועים במועדון שלנו לאירועים הכי מיוחדים לחוגגים ולחברים שבאים לחגוג איתם. 

חוגגים בת מצווה או בר מצווה? רעיונות לכניסה הם חלק מהדברים המיוחדים שנלווה אתכם ונעשה יחד. 

 

רעיונות לכניסה לבר מצווה – הסיפור של יואב

 

צוות המקום שלנו שמח לעזור לחוגגים ולחוגגות ולספק רעיונות לכניסה לבר מצווה ובת מצווה. אפשרות נוספת היא שהחוגגים עצמם מביאים רעיונות משלהם כיצד יכנסו לאירוע המיוחד שלהם. 

הנה הסיפור על כניסה מיוחדת לבר מצווה של יואב שחגג אצלנו בסקופסטאר. יואב הוא שחקן כדורסל שמשחק במועדון הילדים בקבוצת הכדורסל של עיר מגוריו, ונחשב לספורטאי מצטיין. בגלל הזיקה הכל כך חזקה שלו לספורט הוא ביקש לעשות כניסה, וכבר ידע איך היא צריכה להיראות. אנחנו רק היינו שם לעזור ולתכנן הכול.

הוא החליט להיכנס במופע כידרורים מרהיב, כשכל הנוכחים במקום צופים ורואים אותו מפגין את כישרונו. וכך היה. 

החברים שלו הגיעו לאולם, גם המשפחה לו שהתכנסה בחדר VIP מיוחד. לקראת הכניסה שלו הוכרז באולם שכולם מוזמנים להתכנס סביב הרחבה לקראת כניסתו של יואב. 

מבין רשימות של רעיונות לכניסה לבר מצווה שאפשר להעלות על הדעת, זו אחת המיוחדות של ספורטאי מצטיין שבא ומציג את הכישרון הגדול שלו. 

ואז החלה מוסיקת ניצחון שמלווה ספורטאים (מהסרט רוקי, אם אתם מכירים). התאורה החלה לכוון לכיוון הכניסה לרחבה, וממנה הגיח יואב, לבוש בבגדים ספורטיביים עם מדי הקבוצה שלו ועם כדור. הוא נכנס בקפיצות והציג באולם מופע כידרורים מושלם. 

 

רחבה מדליקה שמחכה לקבל את הילדים עם כניסה מיוחדת לבר מצווה ובת מצווה, מועדון סקופסטאר

 

וככה זה עם כניסה מיוחדת לבר מצווה, זה הוכיח את עצמו – הקהל שמח והריע, החברים התלהבו ובני המשפחה המבוגרים, שהתארחו בחדר אירוח VIP סמוך, זכו לראות עד כמה הוא מוכשר בכדורסל, צפו והתגאו. הוא החל לכדרדר ולעשות עוד כמה להטוטים עם הכדור. עד לסיומו של השיר. 

בתום השיר יואב עשה תנועות מחווה של תודה לקהל המריע שבא לחגוג איתו בשמחה שלו. זה הזמן שניגשו אליו החברים ובני המשפחה ובירכו אותו, חיבקו ועטפו אותו. 

כשמחפשים רעיונות לכניסה לבר מצווה מבינים עד כמה בחירה ברעיון מיוחד מקפיצה את האירוע לגבהים.

הוא הודה לכולם. ואז נכנס לחדר והחליף בגדים לבגדי האירוע החגיגיים. 

הוא יצא שוב, הפעם לבוש חגיגי, והחלה החגיגה כמו שבני הנוער אוהבים – שירים, ריקודים, אקס בוקס, משחקים, והרבה שמחה. 

האירוע של יואב היה אירוע מיוחד שהחוגגים יזכרו אותו להרבה זמן, כי עם כניסה מיוחדת כמו שהיתה, ואירוע מלא באטרקציות ושפע כמו שתמיד חוגגים אצלנו – לא שוכחים כל כך מהר כמה כיף היה בחגיגה. 

יש לכם בן שחוגג בקרוב ורוצה כניסה מיוחדת לבר מצווה שמותאמת אליו? אנחנו פתוחים לשמוע, ונשמח לספק לו ולכם רעיונות לכניסה לבר מצווה וכל מה שצריך להתחלה של חגיגה שמתחילה בשיא וממשיכה לעלות לגבהים עצומים. 

 

תזמין אצלנו אירוע וקבל כל מה שצריך מהפרט הכי קטן עד לאירוע גדול וכיף – כמובן כולל כניסות מיוחדות לבר מצווה ובת מצווה

כניסות מיוחדות לבר מצווה ובת מצווה זה רק חלק קטן מחבילה שלמה שאנחנו מציעים לחוגגים אצלנו ימי הודת, בר מצווה ובת מצווה. 

מועדון סקופסטאר דואג לכם לאירוע שכולל הכל – חבילה שלמה של אטרקציות ודברים. מה שנותן להורים להרוויח זמן יקר וחשוב, חוסך בהמון אנרגיה, כי לא תצטרכו להתקשר ולרוץ לספקים שונים ולחפש ולחפש, וכמובן חוסך הרבה כסף

אז מה יש לנו בחבילה, הרבה יותר מאשר רק כניסה מיוחדת לבר מצווה.

אטרקציות:

 • תאורה ומניפת לייזר
 • עמדת פולמון
 • רובוט לדים
 • רחבת ריקודים שלא תראו בשום מקום אחר במקראה תלת מימד
 • מתחם השור הזועם
 • מכונת עשן
 • כניסה מיוחדת – שאלו אותנו על כניסות מיוחדות לבר מצווה ובת מצווה
 • ועוד

 

מועדון סקופסטאר, כניסה מיוחדת לבר מצווה ובת מצווה והפתעות לילדים

 

זיכרונות:

 • עמדת טיקטוק
 • פינת סלפי
 • צלם מגנטים עם פרטי האירוע
 • יום צילומים בסטודיו כולל בוק – 10 עמדות צילום.
 • בוק 8 עמודים 16 דפים

אוכל וכיבודבחבילת בר/ בת מצווה הכל כלול:

 • בר מתוקים עשיר ומפנק
 • מפל שוקולד גדול
 • אוכל חם
 • שתייה חופשי
 • עמדת פופקורן
 • דוכן פנקייק קינוח טעים ומתוק
 • כיבוד למשפחה לחדר VIP – בתשלום נוסף

 

בר מתוקים, כניסה מיוחדת לבר מצווה ובת מצווה, מועדון סקופסטאר

 

הפעלות ותקליטן:

 • רקדנית ומפעילה לילדים
 • הפעלות ריקודים
 • משחקי חברה
 • דיג'יי ומנחה של הערב

עוד שני דברים חשובים:

 • הסעה
 • הזמנה דיגיטלית מעוצבת לאורחים

מועדון הסקופסטאר ייתן לכם ליווי אישי מהרגע הראשון עד לאירוע עצמו, עם צוות מלווה מקצועי וחם שנותן מענה לכל בקשה.
אצלנו תבינו למה הכוונה כשאומרים כניסות מיוחדות לבר מצווה ובת מצווה. כי חוץ מכל החבילה אתם מקבלים אצלנו כניסות מיוחדות לבת מצווה / כניסה מיוחדת לבר מצווה