אטרקציות לבת מצווה במועדון זה חלק חיוני באירוע שלך

תוכן עניינים

השאירו פרטים

רשימה שלמה של אטרקציות לבת מצווה במועדון תמצאו אצלנו בסקופסטאר

אטרקציות לבת מצווה במועדון זה נושא חשוב כשמתכננים אירוע, בגלל שהיום לא מספיק רק לחגוג אירוע בת מצווה, אלא גם לתכנן את הארגון מסביב, שיהיה הרבה מעבר לציפיות. ואת זה עושות האטרקציות במועדון. על כך נדבר במאמר

יש לנו רשימה של אטרקציות לבת מצווה במועדון סקופסטאר, לאירוע שמח במיוחד

 

למה חשוב לשלב אטרקציות בת מצווה באירוע של הילדה שלך

אם הילדה שלך חוגגת בקרוב בת מצווה, אז אטרקציות בת מצווה זה אחד הנושאים החשובים שאת עומדת להכיר מאוד מקרוב, כי אין ספק שתחפשי ותבררי על האטרקציות שתוכלי לשלב באירוע שלה. היא בעצמה תבקש את זה…

אחרי שתכירי את עולם האטרקציות, תביני שאת מאוד רוצה לשלב אטרקציות לבת מצווה במועדון שבו היא תחגוג. 

אז קודם כל מזל טוב! הנה הילדה הקטנה, שרק אתמול נולדה, הגיעה לגיל 12 ותחגוג בקרוב בת המצווה. החלום של כל ילדה הוא להגיע ליום המיוחד הזה, ולחגוג כשהיא מוקפת במי שהיא אוהבת, חברים, משפחה, וכמובן שזו תהיה חגיגה מהנה ומיוחדת, כמו שהיא מדמיינת בראשה. 

מועדון סקופסטאר מפיק לך אירוע בדיוק כמו זה שהילדה שלך חולמת עליו, עם לא מעט אטרקציות לבת מצווה במועדון שלנו. 

תחגגו אצלנו ותקבלו רשימה של אטרקציות לבת מצווה במועדון סקופסטאר
תחגגו אצלנו ותקבלו רשימה של אטרקציות לבת מצווה במועדון סקופסטאר

למה חשוב שיהיו אטרקציות בת מצווה? כי זה לפעמים ההבדל בין "עוד אירוע" לאירוע מהסרטים שכולם יזכרו הוא באטרקציות. 

באירועים שמתקיימים אצלנו במועדון אף ילד לא יושב, ואף אחד לא משתעמם. 

אנחנו עובדים עם הצוות הכי מקצועי שיש, שדואג תמיד שהילדים יהיו בפעולה, וכמובן איך אפשר בלי האטרקציות המיוחדות שהן חלק מההפקות שלנו, שהבאנו בשביל שהאירוע שלכם יהיה יותר שמח, יותר מהנה, ושהוא יתאים לכל האורחים בכל הגילאים. 

בשביל ההנאה הגדולה שאנחנו מדברים עליה אטרקציות בת מצווה הן חובה! הן חלק חשוב לאירוע מושלם. 

אנחנו מזמינים אתכם לחוות אירוע מאוד מרגש שכולל הכל, בהן אטרקציות לבת מצווה במועדון כמיטב המסורת במועדון שלנו.

האטרקציות שאנחנו מציעים לכם לאירוע הן מגוונות ומשדרגות כל אירוע. זאת אומרת שיהיה הכל באירוע שלכם, מבלי שתצטרכו לרוץ ולדאוג לזה. הכול נמצא אצלנו במועדון, כל האטרקציות תחת קורת גג אחת. 

מה יש לנו להציע? אטרקציות בת מצווה, הרשימה: עמדות אוכל, עמדות צילום, פולמון, תאורה מיוחדת שאנו תמיד מחדשים, עמדות סלפי ועוד אטרקציות לבת מצווה במועדון.

054-437-9497 צרו קשר היום!

רשימה של אטרקציות מיוחדות לבת מצווה במועדון שלנו, לא תראו כאלה במקום אחר

אנחנו רוצים להציג לכם רשימה של אטרקציות מיוחדות לבת מצווה שהמועדון שלנו מספק למי שחוגגים אצלנו אירועי בת מצווה, בר מצווה ובכלל מסיבות שמחות. 

רשימת אטרקציות לבת מצווה במועדון סקופסטאר:

 כניסת מיוחדת לבת מצווה – זו אחת מגולות הכותרת של המקום שלנו, שמציע כניסות מיוחדות שכבר מתחילות את אירוע הבת מצווה בשיא של התרגשות והנאה, ומשם זה רק עולה וממשיך. 

אנחנו יכולים להתאים לכל חוגגת כניסה מיוחדת משלה. אך כבר למדנו מהניסיון מה הילדות הכי אוהבות, ויש לנו שתי כניסות שהן הכי הכי מבוקשות בקרב נערות הבת מצווה החוגגות. שתי הכניסות הללו הן לגמרי אטרקציות מיוחדות לבת מצווה

כניסה לבת מצווה מתוך לב מתפוצץ – הנערה החוגגת נכנסת לתוך לב אדום ענק. כשהיא בתוכו היא צועדת בתוך הרחבה. האורחים מסביב, ואז – בום! הלב "מתפוצץ" והחוגגת יוצאת מתוכו, וזו הפעם הראשונה שבה היא והקרובים שבאו לחגוג איתה נפגשים. היא רואה בפעם הראשונה את מי שבאו לחגוג איתה, רואה את החברים והמשפחה, והם בפעם הראשונה רואים אותה, ביום השמח שלה, עם הבגדים היפים והטוטאל לוק שבחרה לעצמה לאירוע. רגע של שיא מקסים שמתרחש בלב הרחבה המוארת והצבעונית שלנו ומשמח את כל הנוכחים. זו אטרקציה מיוחדת במועדון שלנו.  


כניסה לבת המצווה על שטיח אדום וזיקוקים ברקע – הנערה שחוגגת בת מצווה צועדת אל תוך האולם ששם כולם מחכים לה, על גבי שטיח אדום. היא צועדת ולצידה שתי חברות צוות של המועדון שמפעילות זיקוקים שמוסיפים לשמחה ולפלפל של האירוע, וברקע יורדים מהתקרה לפידי אש שמוסיפים לאפקט ה"וואו". כניסה אמיתית של נסיכה שמרגישה שהיא לב האירוע השמח שלה. זוהי עוד אטרקציה ברשימה של אטרקציות מיוחדות לבת מצווה.

ברשימת אטרקציות לבת מצווה במועדון סקופסטאר – רחבת ריקודים מדליקה שכל הזמן משתנה

רחבת ריקודים שלא תראו בשום מקום – יש לנו רחבת ריקודים מיוחדת שאנחנו קוראים לה "רחבת תלת מימד". היא מעוצבת בצורה מיוחדת, עם תאורה מיוחדת וצבעונית שמקנה לה עומק שלא רואים בשום מקום אחר. הצעירים שחוגגים על הרחבה הזאת נהנים מתחושה שהם רוקדים וחוגגים על גבי רחבה מיוחדת. זה מדרבן אותם לרקוד ולשמוח יותר. 

תאורה ולייזרים מיוחדים – השקענו בתאורה מיוחדת שמגדילה את אפקט ה"וואו" כשנמצאים במועדון ומהווה אטרקציה. יש לנו תאורה מתחלפת שמחליפה בכל פעם צבעים ומחליפה גם צורות. יש לנו לייזרים מיוחדים בשלל צורות וצבעים. בכל פעם מפתיעים את החוגגים ב"לוק" חדש של המועדון. ככה הם מרגישים בכל פעם שהצלחנו להפתיע אותם. תראו כאן בסרטון:

מתחם השור הזועם – אחת האטרקציות שאף חוגג לא רוצה לוותר עליה. הבאנו למועדון את השור הזועם שאין בהרבה מקומות. זוהי בובת שור שבכל פעם אחד החוגגים מוזמן לרכוב עליה. מתיישבים ומחזיקים בידית המיוחדת. השור מתחיל לנוע. בהתחלה לאט, ואז הוא מגביר את הקצב, מגביר ומגביר יותר ויותר, עד שהקצב הופך לממש מהיר ותזזיתי. הרוכב עדיין מחזיק בידית עד שכבר ידו נשמטת והוא גולש למצע הרך שמתחת לשור. שור כזה בהחלט נכנס לקטגוריית אטרקציות מיוחדות לבת מצווה. כולם אוהבים ונהנים מהחוויה המיוחדת. 

אטרקציות לבת מצווה במועדון סקופסטאר – השור הזועם

שולחנות משחק – יש לנו מתחם ובו שולחנות משחק מהנים לחוגגים הצעירים. כדורגל שולחן, הוקי קרח וכל דבר שמשמח. ברשימה של אטרקציות לבת מצווה במועדון, אלה האטרקציות הקלאסיות שילדים אוהבים.

אקס בוקס ריקודים ורובוט לדים – הילדים שלנו אוהבים טכנולוגיה. ומועדון סקופסטאר מציע להם את כל האפשרויות ליהנות ממשחקים טכנולוגיים שונים. אחת הפעילויות המהנות היא משחקי ריקודים מהנים עם רובוט לדים. הילדים זזים, הרובוטים נעים, והאקס בוקס מנחה את הרוקדים באיזה קצב לזוז לצלילי איזה ריקוד. 

משחקי VR – יש לנו עמדות עם משקפי VR שהילדים הצעירים שמגיעים לבת מצווה ובר מצווה מאוד אוהבים. הם יושבים במושבים מיוחדים בסגנון החלל החיצון, מרכיבים את משקפי ה-VR הענקיות, וצופים במראות המיוחדים שמשתקפים משם. עמדה שיש בה הרבה הנאה. בהחלט אטרקציות מיוחדות לבת מצווה, ותמצאו אותן אצלנו.

אטרקציות לבת מצווה במועדון סקופסטאר – משקפי VR

פינת סלפי וטיקטוק – מה עוד אוהבים הצעירים? להצטלם ולתעד ברשתות החברתיות את כל הפעילויות. יש לנו פינה מיוחדת במועדון לצילומים. עמדת טיקטוק ופינת סלפי שבה הם יכולים להצטלם על גבי רקעים שונים, להרים את המצלמה, לעשות סלפי ולחייך. חשבנו עליכם והשקענו המון. רק אל תשכחו לתייג ולשים האשטאג! כיום בתוך אטרקציות לבת מצווה במועדון – עמדות כאלה לצילום זה חובה!

עמדת פולמון – בא לכם מסיבה זוהרת בסגנון פולמון? נארגן עמדה מיוחדת שבה מאפרת תאפר ותאייר איורי פולמון עליכם, ואת הכול אפשר יהיה לראות בתאורה אולטרא סגולה מיוחדת שנפעיל במועדון. אוווירה קצת אחרת. 

הפעלות ריקודים – אנחנו לא מסתפקים בלקוות שהחוגגים ירקדו ברחבה היפה והמיוחדת שלנו, אנחנו דואגים שזה יקרה. צוות מיוחד מהמועדון דואג להפעיל את החוגגים ברחבה בריקודים משמחים, עם תחפושות שמרימות את האווירה וגם בובות מרקידות. פשוט כל מה שצריך לאירוע שמח. 

אוכל – עוד לא דיברנו על האוכל החם, השולחן המתוק, מפל השוקולד, השתייה לילדים ועוד הרבה הרבה דברים טעימים. 

האטרקציות שלנו בסרטון:

כל זה ועוד מלא אטרקציות מיוחדות לבת מצווה במהלך האירוע. בואו אלינו ותופתעו לגלות שמה שכתבנו כאן זה חלק קטן ממה שאתם עומדים לחגוג ולחוות. בא לנו להפתיע ולפנק אתכם עם גדברים שאפילו לא חשבתם עליהם. בואו להתרשם ולשריין תאריך, תחגגו אצלנו וזה יצליח לכם בגדול. 

אצלנו בסקופסטאר, אנחנו מציעים מבחר אטרקציות לבת מצווה במועדון, והאורחים באירוע של הילדה שלכם לא יפסיקו ליהנות. חוגגים בקרוב? חייגו: 054-4379497.

אטרקציות לבת מצווה: מחירים טובים להכול כי אצלנו האטרקציות הן חלק מהחבילה, בשיטת "הכל כלול"

אם מדברים על ההיבט הפיננסי של אטרקציות לבת מצווה, מחירים של כל ההפתעות הללו יכולים להגיע להרבה מאוד אלפים ועשרות אלפי שקלים. 

ואז מגיעים אלינו לסקופסטאר ומבינים שאצלנו מקבלים בילט אין בתוך החבילה אטרקציות לבת מצווה במועדון, הכול כלול. 

אטרקציות לבת מצווה במועדון סקופסטאר, בר מתוקים מפנק

כשמחפשים אטרקציות לבת מצווה, מחירים טובים זה חלק מהעניין. אצלנו אנחנו כוללים את האטרקציות בחבילה ולכן הוצאות האירוע שלכם הופכות ליותר שפויות, ותכנון האירוע קל יותר, כי הכול נמצא תחת קורת גג אחת. 

זה מה שאנחנו מציעים. אטרקציות לבת מצווה במועדון סקופסטאר: 

 • הסעות של החברים של ילדי הבר מצווה או בת מצווה החוגגים
 • די ג'יי שינחה את האירוע לצעירים
 • צוות מפעיל שירקיד את האורחים
 • רחבה במראה תלת מימד מיוחדת
 • תאורה מלאה בצבעים כולל לייזרים וצורות מיוחדות
 • צילום מגנטים בזמן האירוע. המגנטים מגיעים עם שם הילדה ותאריך האירוע
 • בר מתוקים אטרקטיבי, חטיפים ומפל שוקולד
 • ארוחה חמה וטעימה – המבורגר, שניצלונים צ'יפס וסלט ירקות 
 • שתייה קלה חופשית לרשות הילדים
 • צ'ופר: בוק לבת המצווה (16 עמודים)
 • ועוד אטרקציות לבת מצווה במועדון שלנו

כאשר מזמינים אירוע בסקופסטאר, מקבלים חבילה של אטרקציות לבת מצווה. מחירים של אירוע כזה שחוגגים אצלנו יוצאים משתלמים.  

 

את לא אוהבת אירועים גדולים?! יש לנו ים אטרקציות לבת מצווה קטנה שהופכות את האירוע לגדול 

לפעמים מתכננים לחגוג לילדה מסיבה צנועה וקטנה יותר, בדיוק בשביל זה יש לנו גם אטרקציות לבת מצווה קטנה

מה זה אירוע קטן? אירוע שבו מזמינים את החברים הקרובים, את ילדי הכיתה. לפעמים זהו האירוע בלי חגיגה גדולה שבה מזמינים את המשפחה, ולפעמים יד עם כמה מבני המשפחה המצומצמת קרובים במיוחד.

אבל זה שהאירוע הוא "קטן" יותר זה לא אומר מבחינתנו שלא יהיה אטרקציות. ככה אתם מכירים אותנו? 

גם באירוע כזה יש לנו להציע לכם מבחר אטרקציות לבת מצווה קטנה.

יש לנו רשימה של אטרקציות לבת מצווה במועדון סקופסטאר, לאירוע קטן ולאירוע גדול

אטרקציות לבת מצווה במועדון שלנו הם חלק מהאירוע בכל מקרה. אז תזכרו שרשימת האטרקציות שלנו לא משתנה בהרבה בכל מקרה. אנחנו רוצים שלילדה החוגגת תהיה את כל השמחה גם כשבת המצווה יותר קטנה. 

אז גם לה נציע רשימה של אטרקציות לבת מצווה במועדון שלנו, שכבר יש לנו – התקליטן שינחה את האירוע וינגן מוסיקה לחוגגים, הארוחה החמה לילדים, בר המתוקים המפנק, הצוות שמפעיל ומרקיד את האירוע, משחקים ברחבי המועדון, השור הזועם, הרקדות אקס בוקס, כל משחקי התאורה שלנו, הרחבה המיוחדת שלנו. 

יישארו לה ולחברים שלה זכרונות מהאירוע עם צילומי מגנטים מהאירוע שלה, עמדת טיקטוק וסלפי שחבריה יצטלמו בה. 

אירוע גדול או אירוע קטן, האטרקציות נמצאו וכלולות בכל מקרה כאן וגם כאן. מה שיש לנו להציע לכם אלה אטרקציות לבת מצווה קטנה וגדולה כאחד. 

אטרקציות לבת מצווה במועדון סקופסטאר, מחים ברחבת הריקודים

ועוד דברים מעניינים שעדיין נשארים – 

הסעה – חבריה של הילדה החוגגת יגיעו אלינו למועדון בהסעה מאורגנת שאנחנו כוללים ברשימת האטרקציות וההפתעות. 

הזמנה דיגיטלית – הזמנה מעוצבת שהילדה שלך תוכל לשלוח לחברים שלה, דיגיטלית ומיוחדת. וגם אתם תוכלו לשלוח למשפחה.

 

אצלנו לא משנה גודל האירוע, גם אם הוא מצומצם יותר אנחנו מציעים אטרקציות לבת מצווה קטנה.

אטרקציות לבת מצווה במרכז – הכי כיף שכל מה שהילדים אוהבים נמצא באירוע שלך, ועוד יותר כיף כשזה לא רחוק מהבית!

אם אתם מחפשים מועדון עם אטרקציות לבת מצווה במרכז מצאתם את הכול במועדון שלנו סקופסטאר. 

השמחה שלנו היא לתת שירות מכל הלב, שבעצם מעניק לכם כל מה שאתם רוצים תחת קורת גג אחת. 

אטרקציות לבת מצווה במועדון סקופסטאר, הילדים נהנים מאירוע שמח

כשאתם מחפשים אטרקציות מה עולה בראש שלכם? 

 

פעיליויות לילדים בזמן האירוע כדי שיהנו? יש. 

 

לרשות הילדים המבלים יש עמדות משחקים מהנות, שולחנות משחק, מכונות, לחוות חוויה מיוחדת של משחקיה.

יש לנו גם אטרקציות יותר מרתקות לקהל, שלוכדות מאוד את תשומת ליבו. 

 

אם אתם גרים באזור המרכז ומחפשים אטרקציות לבת מצווה במרכז, בואו לבדוק מה יש לנו להציע לכם בסקופסטאר.

השור הזועם – מי שמכיר, בדרך כלל מכיר שור זועם שכזה מסרטים מחו"ל או מסרטוני וידאו. בעצם כל פעם משתתף עולה בתורו ומתיישב על השור, אוחז בידית מיוחדת, ונע יחד עם השור, שעומד במקום אבל מתחיל לזוז ולהגביר בכל פעם קצב. ככל שהקצב עולה אז יותר קשה לאחוז בידית והנפילה מהשור קרובה. האתגר הוא להחזיק חזק בידית, עד שגם זה לא מתאפשר והיד נשמטת ונופלים לתוך מצע רך. המתקן הזה כמו שאפשר לראות הוא חוויה מיוחדת למי שעולים עליו. וגם לצופים מהצד יש כאן מופע מיוחד. 

משקפי VR – זה אחד מההיילייטס ברשימת אטרקציות לבת מצווה במועדון. יש לנו עמדות עם מספר משקפי מציאות רבודה. הילדים יושבים על גבי מושבים מיוחדים, לבנים ומעוצבים כמו בחלל, מרכיבים את משקפי ה-VR, צופים בהם ושותפים לאתגרים ומסעות שרואים דרך המשקפיים המיוחדות. בני נוער מאוד אוהבים את המשקפיים הללו, וזו בהחלט אטרקציה שמוסיפה עוד קורטוב של הנאה. 

אקס בוקס ריקודים ורובוט לדים – כדי שהאורחים לא יפסיקו לרקוד לא מספיקה המוסיקה המצויינת של הדי ג'יי שלנו שינחה את הערב וינגן את כל השירים שבני הנוער אוהבים. יש גם הפעלות מעניינות על הרחבה, עם אקס בוקס שמנגן ריקודים ותאורת רובוט לדים על הרוקדים שמוסיפים פלפל לחווית הריקודים. נסו ותיהנו. 

יש לנו רשימה של אטרקציות לבת מצווה במועדון סקופסטאר, לאירוע שמח במיוחד

זיכרו – סקופסטאר הוא מועדון שמספק אטרקציות לבת מצווה במרכז הארץ. 

איזה עוד אטרקציות אתם מדמיינים? כל מה שקשור לאוכל? יש. 

הילדים שמתארחים באירוע זוכים לארוחה חמה כמו שילדים אוהבים: המבורגר, שניצל, צ'יפס ועוד תוספות. האורחים המבוגרים מהמשפחה שמגיעים לחגוג זוכים גם הם לארוחה חמה ישר מתנור המנגל. גם טעים וגם משביע. 

בני הנוער אוהבים לאכול חטיפים ומתוקים. ובמיוחד עבורם יש לנו את שולחן המתוקים, בר מתוקים מהסרטים – ממתקים, סוכריות, חמצוצים, גומי מתוק, פופקורן, וכמובן מפל שוקולד מרשים שנותן שואו ועושה עוד יותר חשק לנשנש וליהנות. 

דברים מיוחדים שיש לנו במועדון הם גם נחשבים לאטרקציות בפני עצמם. אז גם את זה יש לנו אם אתם מחפשים אטרקציות לבת מצווה במועדון: רחבת ריקודים בעלת מראה תלת מימד, תאורה מתחלפת, לייזר, הרבה אורות וצבעים שמתחלפים ומכניסים שמחה נוספת לתוך האולם. 

אז אם אנחנו מדברים על פעילויות, אוכל, עיצוב ותאורה – כבר אנחנו מסודרים עם אטרקציות לאירוע. 

אם אתם גרים באזור המרכז והגעתם אלינו לסקופסטאר, מצאתם מועדון שמציע אטרקציות לבת מצווה במרכז.

בחגיגת בת מצווה אטרקציות הן חלק בלתי נפרד מהאירוע. ארזנו לך הרבה אטרקציות לחבילה אחת, וכולם ידברו על האירוע שלך

    

כאשר אתם בוחרים לחגוג לילדה חגיגת בת מצווה, אטרקציות הם מרכיב עיקרי בחגיגות שלכם, שבזכותו אחרי זה יזכרו את האירוע וידברו עליו גם אחרי שיסתיים. 

כדי שזה יהיה אירוע בלתי נשכח צריך שתהיה באירוע "כל החבילה". גם הדברים הרגילים שיש בכל אירוע – מוסיקה, ריקודים, אוכל, וגם … אטרקציות. 

וכשאתם חוגגים אצלנו במועדון סקופסטאר בת מצווה, אטרקציות רבות שאתם משלבים באירוע פשוט גונבות את ההצגה והופכות את ערב הבת מצווה לערב בלתי נשכח. 

כל מה שקורה באותו ערב נשאר עם האורחים שלכם גם להמשך הדרך, והאטרקציות שאנחנו מציעים דואגות בדיוק לזה. 

אטרקציות לבת מצווה במועדון סקופסטאר, רוקדים ונהנים

במסגרת אטרקציות לבת מצווה במועדון שלנו, יש לנו אטרקציות בקטגוריית "זכרונות", שנשארות גם אחרי האירוע : 

עמדת טיקטוק וסלפי – עמדות לצילומים של בני הנוער עם רקעים מיוחדים שמעודדים אותם להצטלם לצילומי סלפי, סרטוני טיקטוק, לפרסם, לתייג ולשים האשטגים של האירוע שלך, כי הם כל כך נהנים. 

צילום מגנטים – החבילה שלנו כוללת גם צילומי מגנטים. צלם או צלמת מסתובבים במהלך האירוע, מצלמים, והמגנטים מוצגים בתוך זמן קצר על לוח מיוחד. החוגגים מחפשים את התמונות שלהם ולוקחים אותן הביתה כמזכרת מהאירוע. המגנטים ממותגים עם שם הילדה ותאריך החגיגה. אז גם כשידביקו אותם על המקרר, תמיד יזכרו היכן צולם המגנט המיוחד. צילומי מגנטים הם חלק בלתי נפרד מאירוע בת מצווה. אטרקציות שאתם משלבים באירוע יזכו לתיעוד מיוחד.

אטרקציות לבת מצווה במועדון סקופסטאר, מגנטים וזכרונות נעימים

בוק לבת המצווה – כעוד אטרקציה לנערה, אנחנו מצ'פרים את הנערה החוגגת בבוק עם 16 עמודים שהיא מצלמת בנפרד מהאירוע. היא מגיעה ליום צילומים בסטודיו, שם היא מצטלמת עם הלוקים שהיא בוחרת, ומקבלת מזכרת של בוק. 

וחוץ ממה שמנינו כאן, כל האטרקציות נשארות כזכרונות, כי בעצם אנשים ייצאו מהאירוע בתחושת וואו ויזכרו אותו עוד להרבה זמן. הם יזכרו כמה נהנו, שמחו, צחקו, והחוויות ימשיכו איתם גם אחרי החגיגה. 

באירוע בת מצווה, אטרקציות הן חלק בלתי נפרד מהחגיגה, ולכן אתם מוזמנים לחגוג את האירוע שלכם אצלנו, וכך תזכו לחוות הרבה מאוד אטרקציות לבת מצווה במועדון.